free hit counter
Asortyment Pasów Zamiennych
Do Maszyn Rolniczych Firmy Gates

Doskonałej jakości pasy do maszyn rolniczych zapewniają niezawodność nawet w najtrudniejszych warunkach

Pasy napędzające urządzenia rolnicze pracują w najtrudniejszych warunkach, z jakimi można się spotkać. Między innymi na zewnątrz, często w ciągłej ekspozycji na światło słoneczne, a w związku z tym w wysokiej temperaturze. Dodatkowo są one narażone na działanie kurzu, brudu, kamieni i innych przedmiotów mogących dostać się między pas i koło pasowe.

Biorąc pod uwagę wszystkie wyżej wymienione zagadnienia, należy używać wyłącznie pasów przeznaczonych specjalnie do maszyn rolniczych, ponieważ są one produkowane zgodnie z wymaganiami technicznymi zapewniającymi im zdolność pracy w tak trudnych warunkach. Pasy są mocne i wyposażone we wzmocnienia, wykonane są z materiałów elastycznych i zarazem wytrzymałych takich, jak aramidowe czy poliestrowe cięgna, specjalne składniki elastomerowe czy taśmy okrywające o wysokiej wytrzymałości.

Broszura dotycząca pasów do maszyn rolniczych
Pobierz ze strony informacje w formie broszury i wydrukuj je.

 

Gates oferuje szeroką gamę pasów do maszyn rolniczych na potrzeby rynku części zamiennych. W naszym Katalogu Pasów Rolniczych Gates (ref. E2/20142) można znaleźć ponad 7000 zamienników Gates odpowiadających pasom oferowanym przez producentów kombajnów rolniczych, a także porady dotyczące ich konserwacji i rozwiązywania problemów.

Podsumowanie: Używając produkowanych przez firmę Gates pasów przeznaczonych do pracy w trudnych warunkach, można mieć pewność, że kombajn nie zepsuje się, gdy będzie najbardziej potrzebny, co pozwoli uniknąć strat spowodowanych przestojem!

W celu realizacji zamówień należy skontaktować się z lokalnym dystrybutorem firmy Gates lub z przedstawicielem handlowym. Handlowcy będą w stanie zaoferować satysfakcjonujące Państwa rozwiązanie.