free hit counter
Program zemedelskych remenu
spolecnosti Gates

Zemědělské řemeny nejvyšší kvality garantují spolehlivost – dokonce i za nejnáročnějších podmínek

Zemědělské řemeny pracují za nejtěžších možných podmínek. Kombajny pracují venku, za neustálého slunečního světla a velmi vysokých teplot. Navíc jsou řemeny vystaveny prachu, špíně, kamínkům a jiným předmětům, které se mohou dostat mezi řemen a řemenici.

Z těchto důvodů by měly být používány pouze řemeny určené speciálně pro použití v zemědělství a odolávající těmto tvrdým podmínkám. Řemeny jsou masivní a zesílené, složené z materiálů, které jsou velmi flexibilní i odolné, např. aramidová nebo polyesterová pružná vlákna, zvláštní elastomerické směsi nebo vysoce odolná krycí vrstva.

Brožura zemědělských řemenů
Stáhněte si informace na této stránce ve formě brožury a vytiskněte si je.

 

Katalogu zemědělských řemenů společnosti Gates
Společnost Gates nabízí širokou řadu zemědělských řemenů pro trh s náhradními díly. V katalogu zemědělských řemenů společnosti Gates (viz E2/20142) naleznete více než 7 000 položek náhradních dílů velkého množství originálních řemenů pro kombajny, dále preventivní opatření pro údržbu a průvodce odstraňováním potíží.

Stručně řečeno - s řemeny společnosti Gates pro těžké provozní podmínky nebude kombajn čelit během sezóny poruchám a vyhnete se tak drahým ztrátám z odstavení.

Máte-li jakékoli další dotazy, obraťte se na zemědělského distributora společnosti Gates nebo obchodního zástupce společnosti Gates. Zcela určitě vám nabídne uspokojivé řešení.