Design Flex® Pro™
 


designflex_pc

Nowy Design Flex® Pro™ jest udostępniony do pobrania!

 
Program firmy Gates do projektowania napędów przemysłowych Design Flex®
obecnie dostępny online

Design Flex® firmy Gates jest działającym w środowisku Windows programem do obliczania napędów, który umożliwia szybkie projektowanie układów napędów pasowych z podwyższoną sprawnością i zwiększonymi osiągami. Ten wydajny program dostępny jest bezpłatnie przez Internet.

Design Flex® : aktualna wersja jest teraz w trybie on-line. 
Aktualizacja obejmuje: poprawione moce znamionowe PowerGrip® GT3, Poly Chain® GT Carbon™ i Quad-Power II Rozwiązano problemy związane z integracją z Windows XP SP 2.

Szybki i łatwy

Design Flex® oferuje procedurę "krok po kroku" obliczania napędów zarówno z paskami klinowymi jaki i synchronicznymi z uwzględnieniem kryteriów i/lub ograniczeń podanych przez użytkownika. Za pomocą łatwego menu obliczane są napędy z dwoma kołami pasowymi i generowane są wielowariantowe rozwiązania projektu napędu.

Design Flex® pozwala na zachowanie wyników, można więc łatwo stworzyć bibliotekę elektroniczną lub natychmiast wysłać projekt za pośrednictwem poczty elektronicznej bez potrzeby drukowania i faksowania.

Kryteria projektowania obejmują:
     ·  Czas eksploatacji
     ·  Początkowy koszt napędu
     ·  Liczbę pasów - wielkość napędu
     ·  Wymagane części zamienne itd.

Kwalifikacje użytkownika
Design Flex® jest profesjonalnym narzędziem projektowym, przeznaczonym dla inżynierów - projektantów i innych osób biegłych w projektowaniu napędów.

Pobierz program!

.Program oferuje procedurę "krok po kroku" obliczania napędów zarówno z pasami klinowymi jaki i synchronicznymi z uwzględnieniem kryteriów i/lub ograniczeń podanych przez użytkownika. DesignFlex działa w środowisku Windows 95, 98, 2000, NT, Millenium, wymaga procesora Pentium 133 lub nowszego i monitora o rozdzielczości 800 x 600 lub wyższej. W celu uzyskania zadowalającej szybkości obliczeń zalecana jest pamięć minimum 32 MB RAM.

Aby pobrać bezpłatną kopię Design Flex® po prostu kliknij tutaj aby przejść do strony rejestracji. Po zarejestrowaniu się na stronie Gates.com/europe, za pośrednictwem poczty elektronicznej otrzymacie Państwo wiadomość z instrukcjami pobrania programu.

Zarejestruj się teraz, aby pobrać kopię programu Gates Design Flex® .

 


 

Design Flex Software System Requirements


Design Flex Pro and/or Design IQ should run on the following Operating Systems in both 32 and 64 bit modes:
  • Windows XP SP3
  • Windows Server 2003 SP2
  • Windows Vista SP1 or later
  • Windows Server 2008 (not supported on Server Core Role)
  • Windows 7
  • Windows Server 2008 R2 (not supported on Server Core Role)
  • Windows 7 SP1
  • Windows Server 2008 R2 SP1

The person installing must be a member of the Administrators group with true administrator rights or have Security Center settings which raise his rights to true administrator while performing installations.