Wsparcie dystrybutorów
 

W firmie Gates jesteśmy również zaangażowani w rozwój Twojego przedsiębiorstwa.  Doskonałe produkty stanowią jedynie początek  Gates zapewnia pełne wsparcie dla swych produkótw.  Naszym celem jest gwarancja Twojego sukcesu.  Poczynając od szkolenia w terenie i wsparcia technicznego na testowaniu produktów i zarządzaniu zapasami kończąc, Gates dysponuje serwisem, którego potrzebujesz, aby spełnić wymagania Twoich klientów.

Odpowiedzi na Państwa pytania techniczne

Nasz zespół Hydraulic Field Team polega na wsparciu ekspertów - inżynierów zastosowania produktów.  Ty też możesz zapytać ich o radę!  Aby uzyskać odpowiedź na najtrudniejsze pytanie techniczne wystarczy zadzwonić pod numer + 44 (0) 1480 22 50 00.

Dystrybucja

Dostarczymy Ci produktów, których potrzebujesz - o wymaganym czasie i w odpowiednie miejsce.  Centra dystrybucji firmy Gates posiadają kompletne stany magazynowe produktów hydraulicznych przygotowanych do niezwłocznej wysyłki.  Oferujemy dystrybutorom firmy Gates rozwiązania przystosowane do ich potrzeb: indywidualne opakowania produktów i bezpłatną cotygodniową wysyłkę 

Pracownicy działu sprzedaży w terenie: Twoje oczy i uszy

Zaangażowani pracownicy działu sprzedaży firmy Gates działający w terenie są Twoimi oczami i uszami na rynku.  Stały kontakt tych osób z operacjami w terenie gwarantuje, że posiadają wyraźny obraz sytuacji, jak też dobre wyczucie zmian i procesów zachodzących na rynku.  

Szkolenie: zaangażowanie w jakość, edukację i bezpieczeństwo

Gates zapewnia szkolenie w odpowiednim czasie i miejscu ... w terenie.  Program szkoleniowy firmy Gates Fluid Power Europe pt. Safe Hydraulics jest tego doskonałym przykładem.  Program przedstawia informacje o konserwacji i bezpieczeństwie pracy w praktyczny i łatwy do zrozumienia sposób, dopasowany do potrzeb użytkowników końcowych. 

Wsparcie marketingowe i literatura produktowa

Gates wydaje obszerne materiały marketingowe i dokumentację, wspierając działania partnerów-dystrybutorów.