Rozwój oparty na innowacyjności i przywództwie
 

FP_Assembly_drawing

Ze skromnych początków w 1911 roku, firma Gates Corporation wyrosła na jednego z największych światowych producentów pierwszego montażu i rynku wtórnego w zakresie pasów dla przemysłu i motoryzacji, węży i produktów do układów hydraulicznych oraz wielu innych wyrobów pokrewnych. 
 
Skala globalna - obecność lokalna
Obecnie firma Gates jest światowym liderem w produkcji i sprzedaży na wszystkich głównych rynkach światowych, obejmujących Europę, Amerykę Północną, Azję, Australię i Amerykę Południową.  
 
Wykorzystując skalę globalną do wzmocnienia swych tradycyjnie mocnych punktów firma Gates jest w unikatowym położeniu, zapewniającym klientom wsparcie i serwis łączący najlepsze cechy obu światów.
 
Tradycyjna innowacyjność
 
Przez lata firma Gates zdobywała uznanie dzięki dostarczaniu produktów i usług najwyższej jakości.  Zaangażowanie to firma kontynuuje do dziś  Starannie sprawdzamy każdy nasz produkt, aby upewnić się, że spełnia najwyższe światowe standardy. I ciągle rozwijamy innowacyjne produkty, aby sprostać zmieniającym się potrzebom obsługiwanego przez nas rynku. Wspieramy wszystkie sprzedawane przez nas produkty poprzez rozbudowaną sieć obsługi klienta.
 

Dla firmy Gates cel jest prosty - spełnić lub przekroczyć oczekiwania klienta względem produktów, usług i doświadczenia, przewyższając ofertę konkurencji.