Korki wlewu paliwa Gates o jakości OE

 

Do samochodów osobowych, ciężarowych i autobusów

FuelCap1Korki wlewu paliwa firmy Gates charakteryzują się trwałą konstrukcją i wykonane są z odpornego na ścieranie tworzywa termoplastycznego, co zapewnia szczelne zamknięcie zapobiegające wyciekom i nieszczelnościom. Oferta typowych korków wlewu paliwa obejmuje korki z zamkiem i bez zamka. Korki wlewu paliwa z zamkiem uniemożliwiają nieuprawniony dostęp do zbiornika paliwa. Montaż wszystkich korków wlewu paliwa jest łatwy.

Występują dwa rodzaje korków: z odpowietrzeniem i bez odpowietrzenia. Korki wlewu paliwa bez odpowietrzenia zalecane są w przypadku, gdy zbiornik paliwa odpowietrzany jest przez króciec wlewu paliwa, natomiast korki z odpowietrzeniem wyposażone są w specjalny zawór odpowietrzający i można je używać do zbiorników paliwa pozbawionych odpowietrzenia.

W celu maksymalnego ograniczenia zanieczyszczenia powietrza firma Gates dostarcza specjalne korki ekologiczne. Wyposażone są w system zaworu odpowietrzającego, który zapobiega parowaniu szkodliwych gazów z paliwa samochodowego zgodnie z dyrektywą UE Nr 70/221. W razie wypadku zawór bezpieczeństwa zapobiega wyciekowi paliwa ze zbiornika.

Additionally, Ponadto, firma Gates oferuje szereg korków z zamkiem odpornych na działanie mocznika, które pokrywają wszystkie główne zastosowania w zbiornikach AdBlue.