Vedoucí pozice v oblasti inovace a kvality
 

FP_Assembly_drawing

Stavíme na inovaci a vedoucí pozici
 
Od skromných počátků v roce 1911 se společnost Gates Corporation rozrostla na jednoho z největších světových výrobců původního vybavení a dodavatele neoriginálních průmyslových a automobilových řemenů, hadic a hydraulických produktů plus řadu dalších produktů. 
 
Globální rozsah - lokální působení
 
Dnes je společnost Gates globálním lídrem ve výrobě a prodeji na všech hlavních trzích včetně Evropy, Severní Ameriky, Asie, Austrálie a Jižní Ameriky. 
 
Díky svému globálnímu rozsahu a využití tradičních předností má společnost jedinečnou pozici poskytovat zákazníkům podporu a servis, které spojují to nejlepší z obou světů.
 
Tradice inovací
 
Za mnoho let vybudovala společnost Gates svou reputaci poskytováním výrobků a služeb nejvyšší kvality. To pokračuje i dnes. Pečlivě testujeme každý produkt, který vyrobíme, abychom zaručili, že dosahuje světové úrovně. A neustále vyvíjíme inovativní produkty, které vyhoví zvyšujícím se nárokům trhu, pro který vyrábíme. Pro všechny vyráběné produkty poskytujeme rozsáhlý zákaznický servis.
 
Ve společnosti Gates máme jednoduchý cíl - uspokojit nebo překonat našimi produkty a službami očekávání zákazníků a být lepší než konkurence.