Příslušenství k lisovacímu zařízení
 

                         Příslušenství k lisovacímu zařízení

Rychlá výměna čelistí

Univerzální nástroj pro rychlou výměnu čelistí umožňuje rychlou a jednoduchou výměnu čelistí bez rizika poškození lisovacích čelistí.
Průhledný štít nástroje umožňuje rychle vyměnit a bezpečně umístit lisovací čelisti do zámků v hlavici lisu. Jediným stlačením uzavíracího tlačítka čelisti uzamknete v pozici a ihned vytvoříte perfektní hadici.  
 quick die change

 

 

Čelisti pro značení koncovek  

Pro usnadnění souladu s evropskou směrnicí o strojních zařízeních, která stanovuje, že hotové hadice musí být označeny jménem výrobce a datem výroby, byla vytvořena sada značkovacích čelistí pro zařízení MCX 50, MCX 30, MCX 25 a MCX 20.

  marking dies

 

 

Elektronické ovládání MCX-matic

Pro profesionály, kteří chtějí zautomatizovat montážní výrobu a omezit možnost chybného nastavení mikrometru, je k dispozici elektronické ovládání MCX-matic. Toto dodatečné zařízení s ukazatelem síly tlaku eliminuje ruční nastavení mikrometru a reguluje maximální tlak potřebný pro požadovaný lisovaný průměr.  
 MCX-matic electronic control
   

e-Crimp: možnost online stažení aktuálních lisovacích průměrů  

Už nemusíte prohledávat stohy CD, abyste našli ty správné lisovací průměry. Pomocí naší rychlé registrace na stránkách /europe/e-crimp získáte během několika vteřin správné lisovací průměry! Po přihlášení získáte přístup k tabulkám s lisovacími údaji seřazenými podle typu zařízení. Zvolte své zařízení a vytiskněte si aktualizovanou tabulku s přesnými údaji nebo si jej stáhněte jako dokument pdf do svého počítače či mobilního zařízení. Pomocí pravidelných e-mailů vás mohou naši konstruktéři informovat o posledních lisovacích nastaveních na trhu. 

 e-crimp online