MicroVXF_belt

MICRO-V® - STANDARD ORIGINÁLNÍHO VYBAVENÍ VE VÍCENÁSOBNÝCH KLÍNOVÝCH ŘEMENECH
Když nastane potřeba navrhnout nový vícenásobný klínový řemen, výrobci automobilů – i u špičkových značek – se obracejí na experty. Společnost Gates působí jako partner pro vývoj originálního vybavení řady automobilových výrobců na celém světě. Vícenásobné klínové řemeny Gates představují originální vybavení dodávané ve vozech mnoha špičkových světových značek. Tím získáváme ideální pozici pro zásobování trhu s náhradními díly technologiemi originálního vybavení, jako je tomu u nové generace vícenásobných klínových řemenů Micro-V®.

Technologie originálního vybavení v materiálech, kordech a drážkách
OE výrobci neustále výkony řemenů vyhodnocují a konstrukci řemenů (a řemenových pohonů) zdokonalují. Řemeny Gates Micro-V® svými vlastnostmi odpovídají nejnovější konstrukci originálního vybavení.

Zadní strana se vzorem
Řemeny Gates produkované jako originální vybavení mají stále častěji na zadní straně vzor. Řada Gates Micro-V® uváděná na trh náhradních dílů následuje originální vybavení.

Technologicky špičkové materiály
Všechny řemeny Gates Micro-V® se vyrábějí z vlákny vyztuženého EPDM. Tyto řemeny jsou odolné vůči opotřebení, praskání a spolehlivé, a to i za extrémních teplot. Potřebnou pevnost a trvanlivost zajišťují pokročilé materiály tažných kordů.

Kompletní řada
Řada Micro-V® zahrnuje 4 různé typy řemenů: Micro-V®, Stretch Fit®, Stop&Start a Unique Fit, a proto nabízí ideální řešení pro každý konkrétní způsob použití.

MICRO-V®: Univerzální řemen
Navržen jako přímá náhrada pro 90% evropského vozového parku

MICRO-V® STRETCH FIT®:  Elastický řemen
Navržen pro vozy vybavené elastickými řemeny bez napínače

MICRO-V® STOP&START: Řemen stop-start
Navržen pro vozy vybavené řemenem poháněným systémem stop-start

MICRO-V® UNIQUE FIT: Řemen pro citlivé pohony
Navržen jako optimální varianta řemenu pro konkrétní vozy s citlivými řemenovými pohony

Další informace na adrese GatesTechZone.com/Micro-V