Koncovky MegaCrimp®
 

               Koncovky MegaCrimp®

MegaCrimpKonkurenceschopné koncovky jsou kompromisem
Koncovky MegaCrimp® stanovily nový standard pro hydraulické koncovky. Unikátní vložka tvaru „C“ zaručuje nepropustné koncentrické lemování, které udrží zařízení a prostředí v čistotě. Tyto všestranné koncovky je možno nasadit na celou řadu středotlakých hadic, což snižuje požadavky na zásoby. Práce s nimi je rychlá, protože se jednoduše se nasazují, což z nich dělá ideální koncovky pro použití nejen v terénu.

Jejich tajemství: je to práce zevnitř
Právě vnitřek koncovek MegaCrimp® z nich dělá výrobek světové třídy. Patentovanou vložku tvaru „C“ této koncovky lze využít na hadicích s různou konstrukcí a různými tloušťkami stěn. Navíc tvar „C“ vložky zaručuje, že síly v objímce jsou rovnoměrně rozloženy tak, že tvoří soustředné neprodyšné utěsnění. Unikátní „C“ vložka zjednoduší organizaci vašich skladových zásob. Jednu velikost koncovky MegaCrimp® lze nasadit na hadice různých vnějších rozměrů, jedno-opletové a dvo-opletové hadice. A zde je bonus navíc: Koncovka MegaCrimp® plně odpovídá výkonům podle DIN.

„C“ vložka je kulatá na začátku a vydrží kulatá navždy.
Během lisování koncovky MegaCrimp® se ale vytvaruje jen vnější plášť podle lisovacích čelistí. Uvnitř zůstává „C“ vložka kulatá - stejně jako hadice. Nedochází tak k „polygonovému efektu“. Konkurenční objímky vyrobené z jednoho kusu deformují ústí hadice, což se může projevit v podobě mezer, kudy může docházet k únikům oleje.

Síla úchytu koncovky a optimální síla při nasazení
Koncovky MegaCrimp® se vyznačují optimální silou při nasazení. Nejsou příliš těsné. Nejsou příliš volné. Při jejím nasazení můžete cítit, jak „dopadne na dno“. Jakmile je nasazena, koncovka MegaCrimp® tak již zůstane. Nevypadne. A pokročilá konstrukce zubového profilu koncovky MegaCrimp® se tzv. „zakousne do drátu“, a poskytuje tak vynikající spojení.

Klíčové vlastnosti
• Robustní profil, které se „zakousne do drátu“
• Všestrannost
• Nízký profil
• Vložení celého nátrubku
• Zalisování po celé délce
• Zjednodušuje řízení zásob a snižuje potřebný počet skladových jednotek
• Povrch TuffCoat™ poskytuje o 300 % lepší ochranu proti korozi
• Spojka plně vyhovuje požadavkům na výkon dle DIN