Povrchy hadic odolné proti oděru
 

                 Povrchy hadic odolné proti oděru


A povrchy hadic, které snášejí špatné podmínky...

Povrch MegaTuff® vydrží i ty nejtvrdší podmínky

Oděr povrchu je první známkou předčasného poškození běžné hydraulické hadice v drsných podmínkách jako je důlní těžba, vstřikování plastických hmot, kamenolomy nebo stavebnictví. Trvalým řešením problému s oděrem je povrch MegaTuff® od společnosti Gates.  Díky tomuto povrchu vyrobenému ze speciální hybridní sloučeniny je hadice výjimečně odolná proti oděru, ale také oleji, ozónu, UV paprskům, chemikáliím a vlivům počasí. Hadice tak nemusí být vybavena nákladnými ochrannými prvky jako ochrannými spirálami nebo nylonovým opláštěním a sníží se tak celkové náklady na materiál.

Extrémně pevná konstrukce
Inovativní výrobní postup zaručuje výjimečnou přilnavost povrchu MegaTuff® k hadici. Hadice se nesloupe, zůstává ohebná a zaručuje minimální poloměr ohybu.  Kombinace tlakových hadic MegaSys® s povrchy MegaTuff® nabízí vynikající výkon v oblasti impulzů a dobrou ohebnost ve všech velikostech.

MegaTuff® odolá při dlouhodobém použitíBěhem náročných testů odolnosti proti oděru (ISO 6945) překonala hadice MegaTuff® jeden milión cyklů bez jediného selhání. Odolnost proti oděru je třistakrát větší než u naší standardní gumové hadice. MegaTuff® je výkonnější než jakákoli jiná hadice odolná proti oděru, která je dnes na trhu k dostání.

Počet cyklů do první chyby hadice MegaTuff® - Výsledky testu ISO 6945Table1Table2

 

 

 

 

 

 

 

MegaTuff® odolá v tvrdých podmínkách při vystavení oděru• Bez škrábnutí odolá kontaktu s předměty s ostrými hranami, sutí nebo jinými cizími předměty
• Ideální pro použití ve svazku hadic
• Odolává opotřebení, je-li tažena po kovovém nebo drsném povrchu
• Nepotřebuje ochrannou spirálu nebo jiné ochranné prvky
• Odolává prasklinám způsobeným UV zářením

Hadice MegaTuff® je synonymem pro výjimečnou odolnost proti:• Oděru (300x více než běžná hadice)
• Ozónu
• Počasí a UV záření
• Použití v oleji

Hadice XtraTuff™: nejlepší alternativa, potřebujete-li extrémně ohebnou hadici vysoce odolnou proti oděru

Povrch XtraTuff™ poskytuje 25krát vyšší odolnost proti oděru než hydraulická hadice s běžným povrchem (dle normy ISO 6945), a zároveň si udržuje ohebnost hadice MegaSys®. Zaručuje vynikající vlastnosti při oděru hadice o hadici a hadice o kov. Odolná proti oleji, ozónu a UV záření.

Table3