Üstün Mühendislik ve Servis Desteği
 

Kalite Taahhüdü
Brushed_Steel_Assembly
Gates bünyesinde ürünlerimizi en yüksek kalite standartlarına ulaşacak şekilde tasarlıyor ve üretiyoruz. Müşterilerimizden günümüz ve geleceğe yönelik ihtiyaçları konusunda görüş alıyoruz. Ürünleri geliştirmek ve kullanımını kolaylaştırmak için durmaksızın yeni yollar arıyoruz. Kalite ve müşteri memnuniyetine yönelik bağlılığımız sonucunda, aşırı esnek MegaSys® Basınç hortumları ürün hattı, kolay kullanımlı MegaCrimp® kaplinler, kullanışlı tek gövdesi ile tıraşlama gerektirmeyen GlobalSpiral™ kaplinler ve aşınmaya dayanıklı TuffCoat™ kaplin kaplaması gibi devrim niteliğinde sayısız ürün ortaya çıktı. 


Dünya Standardında Üretim

Gates işlemleri, titiz ISO ve QS-9000 koşulları dahil olmak üzere dünyanın en yüksek kalite standartlarını karşılar.

Mükemmel Uyum İçin Birlikte Tasarım

Gates Global hortum ve kaplinleri birbirlerine uyumlu olacak şekilde beraber tasarlanmıştır. Bu nedenle kaplini alet kullanmaksızın hortuma takabilirsiniz. İşte bu sayede Gates, hortum-kaplin arayüzünün başlıca ismidir.

Çalışma Güvenilirliğine Yönelik Titiz Testler

FP_TestlabGates, hortum ve kaplinlerimizi ISO/EN standartlarını aşan testlere tabi tuttuğumuz, endüstrideki en büyük test laboratuvarlarına sahiptir. Peki ya sonuç? Size diğer ürünlerin karşılayamadığı güvenilirliği vermek adına güvenebileceğiniz sayısız ürün. Tüm Gates hidrolik hortum ve kaplin kombinasyonları, optimum arayüz uyumuna yönelik beklenen özellikleri karşılamak üere tasarlanır ve üretilir; ardından endüstrideki en titiz testler aracılığıyla doğrulanır. Size, yalnızca bir hortum parçası veya belirli bir kaplin bağlantı ucu değil, performansı kanıtlanan bir hortum takım sistemi sunuyoruz.