Gates EuropeDünya genelinde
Avrupa/Afrika
Europe/Africa: English (EU) français Russkij Deutsch Español Polski Italiano Türkçe Nederlands Ceština
 
Gates kültürüne içeriden bir bakiş
Bir vizyonla yola çıktık, anlamlı değerler yarattık ve dünyanın 106 farklı noktasında büyümemizi sağlayan 14.000 çalışanımıza yardımcı olan bir kültür geliştirdik. EMEA bölgesindeki farklı ülkelerde yer alan 16’dan fazla noktada 3.000’den fazla çalışanımız bulunmaktadır.

Dünya genelinde hizmet verdiğimiz sektörlere 100 yılı aşan tecrübemizi ve yenilik tutkumuzu taşıyoruz. Gates hortumları, gazlı içeceklerden ham petrole kadar her şeyi aktarmada kullanılıyor ve kayışlarımız taş kırıcılarına, fotokopi makinelerine ve kar araçlarına güç veriyor. Dünyanın her yerindeki otoyollarda ve şantiyelerde kullanılan otomobillerin, kamyonların ve iş makinelerinin kaputlarının altında Gates’in otomotiv kayışları ve hortumları bulunuyor. Hidrolik hortum takımlarımız kömür madenlerinde, inşaat şantiyelerinde, petrol platformlarında ve daha pek çok yerde kullanılıyor.

Sizler de hayal etmemize, yaratmamıza, yenilik getirmemize, inşa etmemize ve imkânları artırmamıza yardımcı olun. Çalışmalarımız ilerleme, değişim ve gelişen bir ekonomi için artık eskisinden daha fazla önem taşıyor. Siz de bu başarı hikâyesinin bir parçası olabilirsiniz. Bize düşen sizi harekete geçirecek şeyin ne olduğunu bulmanıza yardımcı olmak.
Gates Kariyer:
Zorlu bir görevde çalışmaya hazır, kaliteli ve özenli çalışmadan hiçbir zaman ödün vermeyen, motivasyonu yüksek çalışma arkadaşları arıyoruz. Müşterilerini önemseyen, yetenekli, deneyimli ve sadık çalışanlar arıyoruz. Dolgun maaş ve pek çok imkan sunuyoruz.

Aşağıda, şu anda açık olan iş pozisyonlarının bir listesini bulabilirsiniz. Kendi deneyim ve beklentilerinize uygun bir iş göremiyorsanız, başvuru yapmaktan çekinmeyin ve özgeçmişinizi hemen kariyer.turkiye@gates.com adresine gönderin.

Şirket, Avrupa çapındaki satış bürolarının yanı sıra, bir dizi üretim ve dağıtım merkezine de sahiptir.


Commodity Manager
  Gönderme: August 08, 2017
Ref. Numarası: CoMa01
Ek Bilgiler
 
Maintenance Engineer
  Gönderme: August 08, 2017
Ref. Numarası: ME01
Ek Bilgiler
 
Product Engineer
  Gönderme: March 31, 2017
Ek Bilgiler
 
Turkey Customer Quality Leader
  Gönderme: September 20, 2017
Ref. Numarası: CQL
Ek Bilgiler
 
Turkey Customer Service
  Gönderme: September 19, 2017
Ref. Numarası: CuSe
Ek Bilgiler