Gates EuropeDünya genelinde
Avrupa/Afrika
Europe/Africa: English (EU) français Russkij Deutsch Español Polski Italiano Türkçe Nederlands CeÅ¡tina
 
Gates kültürüne içeriden bir bakiş
Bir vizyonla yola çıktık, anlamlı değerler yarattık ve dünyanın 106 farklı noktasında büyümemizi sağlayan 14.000 çalışanımıza yardımcı olan bir kültür geliştirdik. EMEA bölgesindeki farklı ülkelerde yer alan 16’dan fazla noktada 3.000’den fazla çalışanımız bulunmaktadır.

Dünya genelinde hizmet verdiğimiz sektörlere 100 yılı aşan tecrübemizi ve yenilik tutkumuzu taşıyoruz. Gates hortumları, gazlı içeceklerden ham petrole kadar her şeyi aktarmada kullanılıyor ve kayışlarımız taş kırıcılarına, fotokopi makinelerine ve kar araçlarına güç veriyor. Dünyanın her yerindeki otoyollarda ve şantiyelerde kullanılan otomobillerin, kamyonların ve iş makinelerinin kaputlarının altında Gates’in otomotiv kayışları ve hortumları bulunuyor. Hidrolik hortum takımlarımız kömür madenlerinde, inşaat şantiyelerinde, petrol platformlarında ve daha pek çok yerde kullanılıyor.

Sizler de hayal etmemize, yaratmamıza, yenilik getirmemize, inşa etmemize ve imkânları artırmamıza yardımcı olun. Çalışmalarımız ilerleme, değişim ve gelişen bir ekonomi için artık eskisinden daha fazla önem taşıyor. Siz de bu başarı hikâyesinin bir parçası olabilirsiniz. Bize düşen sizi harekete geçirecek şeyin ne olduğunu bulmanıza yardımcı olmak.
Gates Kariyer:
Zorlu bir görevde çalışmaya hazır, kaliteli ve özenli çalışmadan hiçbir zaman ödün vermeyen, motivasyonu yüksek çalışma arkadaşları arıyoruz. Müşterilerini önemseyen, yetenekli, deneyimli ve sadık çalışanlar arıyoruz. Dolgun maaş ve pek çok imkan sunuyoruz.

Aşağıda, şu anda açık olan iş pozisyonlarının bir listesini bulabilirsiniz. Kendi deneyim ve beklentilerinize uygun bir iş göremiyorsanız, başvuru yapmaktan çekinmeyin ve özgeçmişinizi hemen kariyer.turkiye@gates.com adresine gönderin.

Şirket, Avrupa çapındaki satış bürolarının yanı sıra, bir dizi üretim ve dağıtım merkezine de sahiptir.


Maintenance Engineer
  Gönderme: September 05, 2016
Ek Bilgiler
 
OE Customer Program Lead
  Gönderme: September 05, 2016
Ek Bilgiler
 
Supplier Quality Assurance Engineer
  Gönderme: September 05, 2016
Ek Bilgiler