Gates EuropeWorldwide
Europe/Africa

Europe/Africa: English (EU) français Russkij Deutsch Español Polski Italiano Türkçe Nederlands Ceština

February, 2014

Контактное лицо: Patricia Vauzelle
mediaeurope@gates.com

Made by Gates

Firma Gates jest jednym z liderów w dziedzinie przenoszenia napędu. Jest to producent wielu sprawdzonych produktów jakości premium, który teraz poszerzył swoją ofertę o nową serię pasków klinowych Delta, dostępną w masowej sprzedaży po atrakcyjnych cenach.

Paski klinowe Delta firmy Gates są ekonomicznym rozwiązaniem przeznaczonym do wszystkich typów napędów przemysłowych. Są w 100% produkowane przez firmę Gates, zgodnie ze wszystkimi standardami jakości Gates, w europejskich zakładach firmy Gates. Mają więc również wszystkie zalety pasków firmy Gates.

W skład nowej oferty wchodzą dwie linie produktów, które odpowiadają wszelkim potrzebom rynku: owijane paski klinowe klasyczne Delta Classic™ i owijane paski klinowe wąskoprofilowe Delta Narrow™. Obie linie są dostępne w pełnym asortymencie, który obejmuje wszystkie popularne przekroje i długości.

Oba profile są wykonane z tej samej, wysoko jakościowej gumy, mają wytrzymałe kordy wzdłużne z poliestru oraz są antystatyczne i zgodne z rozporządzeniem REACH i dyrektywą RoHS 2. Są przystosowane do pracy w zakresie temperatur od -30° do +70°C i gwarantują elastyczność, stabilność i płynność przesuwu. Wszystkie wymiary są dostępne z magazynu.

Katalog z listą wszystkich rozmiarów jest dostępny w 7 językach.