Gates EuropeWorldwide
Europe/Africa

Europe/Africa: English (EU) français Russkij Deutsch Español Polski Italiano Türkçe Nederlands Ceština
 
Poznaj kulturę organizacyjną Gates
Zaczęliśmy od wizji, wdrożyliśmy znaczące wartości i stworzyliśmy kulturę, która sprzyja rozwojowi 14 000 pracowników w 106 lokalizacjach na całym świecie. W regionie EMEA zatrudniamy 3000 osób w ponad 16 lokalizacjach rozmieszczonych w różnych krajach. Mamy ponad 100 lat doświadczenia i dążymy do wprowadzania kolejnych innowacji, które umocnią naszą kluczową pozycję na globalnym rynku. Wężami Gates płynie wszystko, począwszy od napojów gazowanych po ropę naftową, a nasze napędy pasowe napędzają kruszarki, kopiarki, a nawet skutery śnieżne. Paski Gates można znaleźć pod maskami samochodów osobowych i ciężarowych oraz w ciężkich maszynach pracujących na autostradach i w zakładach przemysłowych na całym świecie. Nasze węże hydrauliczne są używane w kopalniach węgla, na placach budowy, platformach naftowych i nie tylko.

Pomóż nam marzyć, tworzyć, modernizować, budować i poszerzać możliwości. Nigdy wcześniej nasza praca nie miała tak istotnego znaczenia dla rozwoju, dla zmian i dla koniunktury gospodarczej. Możesz się stać częścią historii, a my możemy Ci pomóc w znalezieniu inspiracji .
Gates oferty pracy
Offerte di lavoro in:
Szukamy zmotywowanych osób ceniących jakość, zwracających uwagę na szczegóły i lubiących wyzwania. Zatrudnimy utalentowanych, doświadczonych i oddanych pracowników, dbających o swych klientów. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowe świadczenia.

Poniżej przedstawiamy listę wolnych etatów. Jeżeli nie znajdziesz wśród nich odpowiadającego Twojemu doświadczeniu lub oczekiwaniom, nie wahaj się i wyślij swój list motywacyjny oraz CV na adres careers@gates.com.

Znajdź lokalne Gates miejsc w Europie.
Gates oferty pracy

Application Engineer
  Ogłoszono: July 13, 2017
Dodatkowe informacje
 
Commodity Manager
  Ogłoszono: August 28, 2017
Dodatkowe informacje
 
inzynier jakosci
  Ogłoszono: July 13, 2017
Dodatkowe informacje
 
Lean Six Sigma Engineer
  Ogłoszono: July 14, 2017
Dodatkowe informacje