Asortyment Pasów Firmy Gates Do Maszyn Rolniczych
wybierz język

Doskonałej jakości pasy do maszyn rolniczych zapewniają niezawodność nawet w najtrudniejszych warunkach

Teraz również produkty do zastosowania w ciągnikach i jeszcze więcej produktów dla kombajnów!

Pasy napędzające urządzenia rolnicze pracują w najtrudniejszych warunkach, z jakimi można się spotkać. Między innymi na zewnątrz, często w ciągłej ekspozycji na światło słoneczne, a w związku z tym w wysokiej temperaturze. Dodatkowo są one narażone na działanie kurzu, brudu, kamieni i innych przedmiotów mogących dostać się między pas i koło pasowe.

Biorąc pod uwagę wszystkie wyżej wymienione zagadnienia, należy używać wyłącznie pasów przeznaczonych specjalnie do maszyn rolniczych, ponieważ są one produkowane zgodnie z wymaganiami technicznymi zapewniającymi im zdolność pracy w tak trudnych warunkach. Pasy są mocne i wyposażone we wzmocnienia, wykonane są z materiałów elastycznych i zarazem wytrzymałych takich, jak aramidowe czy poliestrowe cięgna, specjalne składniki elastomerowe czy taśmy okrywające o wysokiej wytrzymałości.

Broszura dotycząca pasów do maszyn rolniczych
Pobierz ze strony informacje w formie broszury i wydrukuj je.

 

Katalog Pasów Rolniczych
Gates oferuje szeroką gamę pasów do maszyn rolniczych na potrzeby rynku części zamiennych. W naszym Katalogu Pasów Rolniczych Gates (ref. E2/20142) można znaleźć ponad 11,500 zamienników Gates odpowiadających pasom oferowanym przez producentów kombajnów rolniczych, a także porady dotyczące ich konserwacji i rozwiązywania problemów.


Gates posiada szeroką ofertę pasków do maszyn rolniczych przeznaczonych na potrzeby rynku części zamiennych. W naszym Katalogu pasów rolniczych Gates można znaleźć ponad 11.500 zamienników Gates dla oryginalnych pasów stosowanych fabrycznie w kombajnach i ciągnikach rolniczych, jak również wskazówki dotyczące ich konserwacji i rozwiązywania problemów.
Z pasami Gates o wysokiej wytrzymałości kombajn czy ciągnik nie ulegnie awarii podczas żniw, co pozwoli uniknąć czasu przestoju!