Program zemedelskych remenu spolecnosti Gates
vyberte jazyk

Zemědělské řemeny nejvyšší kvality garantují spolehlivost – dokonce i za nejnáročnějších podmínek

K dispozici jsou zemědělské řemeny jako obalované násobné klínové řemeny s konkávními bočními stěnami a dvojnásobnou vrstvou tkaniny Flex Weave® a vroubkované řezané klínové řemeny se speciálním tvarem vrubu. Tyto řemeny se vyznačují jednou nebo více následujícími vlastnostmi:

  • výjimečně pružná (speciální aramidová nebo polyesterová) vlákna odolávající plastickému prodloužení;
  • progresivní chemické zpracování pružných vláken zajišťující vylepšené propojení;
  • vícevrstvý, elastomerický výrobní postup s orientovanými vlákny pod tažnou vrstvou kordů vedoucí k větší podpoře kordů.

Všechny výše uvedené body zaručují, že kombajn nebude během sezóny čelit poruchám, protože řemeny pracují spolehlivě a nabízejí nejvyšší výkon a dlouhotrvající a bezproblémovou životnost.

Obalený
Obalený
Jednostraně vroubkovaný
Oboustraně vroubkovaný

Brožura zemědělských řemenů
Stáhněte si informace na této stránce ve formě brožury a vytiskněte si je.

 

Katalogu zemědělských řemenů společnosti Gates
Společnost Gates nabízí širokou řadu zemědělských řemenů pro trh s náhradními díly. V katalogu zemědělských řemenů společnosti Gates (viz E2/20142) naleznete více než 11 500 doporučených referencí originálních (OE) řemenů pro kombajny a traktory od společnosti Gates.


Společnost Gates nabízí na trhu náhradních dílů širokou řadu řemenů pro zemědělské stroje. V našem katalogu AGRI řemenů (Gates Agricultural Belt Catalogue) naleznete více než 11 500 Gates doporučených referencí originálních (OE) řemenů pro kombajny a traktory, jakož i tipy na preventivní údržbu a příručku k odstraňování poruch.
S vysoce výkonnými řemeny Gates váš kombajn nebo traktor během sezóny neselže a vy tak předejdete nákladným ztrátám z prostojů!