Program zemedelskych remenu spolecnosti Gates
vyberte jazyk

Zemědělské řemeny nejvyšší kvality garantují spolehlivost – dokonce i za nejnáročnějších podmínek


Nyní také pohony traktorů a dokonce ještě více řemenů pro kombajny!

Zemědělské řemeny pracují za nejtěžších možných podmínek. Kombajny pracují venku, za neustálého slunečního světla a velmi vysokých teplot. Navíc jsou řemeny vystaveny prachu, špíně, kamínkům a jiným předmětům, které se mohou dostat mezi řemen a řemenici.

Z těchto důvodů by měly být používány pouze řemeny určené speciálně pro použití v zemědělství a odolávající těmto tvrdým podmínkám. Řemeny jsou masivní a zesílené, složené z materiálů, které jsou velmi flexibilní i odolné, např. aramidová nebo polyesterová pružná vlákna, zvláštní elastomerické směsi nebo vysoce odolná krycí vrstva.

Brožura zemědělských řemenů
Stáhněte si informace na této stránce ve formě brožury a vytiskněte si je.

 

Katalogu zemědělských řemenů společnosti Gates
Společnost Gates nabízí širokou řadu zemědělských řemenů pro trh s náhradními díly. V katalogu zemědělských řemenů společnosti Gates (viz E2/20142) naleznete více než 11 500 doporučených referencí originálních (OE) řemenů pro kombajny a traktory od společnosti Gates.


Společnost Gates nabízí na trhu náhradních dílů širokou řadu řemenů pro zemědělské stroje. V našem katalogu AGRI řemenů (Gates Agricultural Belt Catalogue) naleznete více než 11 500 Gates doporučených referencí originálních (OE) řemenů pro kombajny a traktory, jakož i tipy na preventivní údržbu a příručku k odstraňování poruch.
S vysoce výkonnými řemeny Gates váš kombajn nebo traktor během sezóny neselže a vy tak předejdete nákladným ztrátám z prostojů!