Gates Europecelosvětově
Evropa/Afrika

Europe/Africa: English (EU) français Russkij Deutsch Español Polski Italiano Türkçe Nederlands Ceština

For Immediate Release February 26, 2014

Contact: Patricia Vauzelle

mediaeurope@gates.com

Vyrobila společnost Gates

Společnost Gates patří mezi špičku na trhu v oboru přenosu výkonu. Dnes tento výrobce mnoha osvědčených špičkových výrobků vstupuje s novým sortimentem klínových řemenů Gates Delta do tržního segmentu vyznačujícího se vysokým objemem a nízkou cenou.

Klínové řemeny Gates Delta představují cenově výhodná řešení pro všechny standardní průmyslové pohony. Jedná se o 100% výrobky společnosti Gates vyráběné v souladu s jejími normami jakosti v evropských provozech Gates. Z tohoto důvodu spojují všechny kvality řemenů Gates.

Tento sortiment sestává ze dvou produktových řad, které splní všechny potřeby na trhu: jde o obalované klínové řemeny s klasickým profilem Delta Classic™ a obalované klínové řemeny s úzkým profilem Delta Narrow™. Obě produktové řady jsou k dispozici v kompletním sortimentu velikostí zahrnujícím všechny běžné průřezy a délky řemenů.

Oba profily jsou vyrobeny ze stejně kvalitního pryžového těla řemene a vysoce pevných polyesterových tažných kordů, které jsou antistatické a vyhovují požadavkům směrnic REACH a RoHS 2. Je možné je provozovat v rozsahu teplot od -30 °C do +70 °C a poskytuje se záruka na jejich pružnost, stabilitu a hladký chod. Všechny rozměrové varianty jsou k dispozici skladem.

Brožura s kompletním seznamem velikostí je k dispozici v 7 jazycích.