Gates EuropeWorldwide
Europe/Africa

Europe/Africa: English (EU) français Russkij Deutsch Español Polski Italiano Türkçe Nederlands Ceština

January, 2014

Kontakt: Patricia Vauzelle
Patricia.Vauzelle@gates.com

Katalog części do lekkich samochodów dostawczych

Jako lider europejskiego rynku części zamiennych dla motoryzacji, firma Gates oferuje kompleksowy asortyment produktów do układów napędowych, chłodzenia, paliwa oraz powietrza, występujących w lekkich pojazdach dostawczych do 7,5 tony. Firma Gates opracowała nowy katalog, aby zaprezentować klientom pełną ofertę pasków, przewodów, łączników przewodów, termostatów oraz korków chłodnic i zbiorników wyrównawczych.

Katalog części do lekkich aut dostawczych obejmuje szczegółowe dane dotyczące zastosowań produktów do układu napędowego oraz chłodzenia, uszeregowane w sposób przyjazny dla użytkownika: proste wyszukiwanie według marki oraz modelu pozwala sprawdzić produkty zarówno dla układu napędowego, jak i chłodzenia na tej samej karcie.

Wielojęzyczny katalog zawiera także informacje o wymiarach komponentów oferowanych do praktycznie każdego pojazdu dostawczego dostępnego na rynku.

Najbardziej aktualne dane dotyczące zastosowań produktów Gates dostępne są również w katalogu online na stronie www.gatesautocat.com. Katalog ten jest łatwy w użyciu i umożliwia wyszukanie odpowiednich elementów nie tylko do układów chłodzenia, lecz również pasków, zestawów i napinaczy. Katalog można przeglądać za pomocą urządzeń mobilnych, mając dostęp do bieżących informacji w każdym miejscu i czasie.