Gates EuropeWorldwide
Europe/Africa

Europe/Africa: English (EU) français Russkij Deutsch Español Polski Italiano Türkçe Nederlands Ceština

October, 2013

Kontakt: Patricia Vauzelle
mediaeurope@gates.com

NOWY KATALOG UKŁADÓW CHŁODZENIA FIRMY GATES!

Nowe wydanie katalogu układów chłodzenia Gates jest już dostępne. Katalog przedstawia szczegółowe informacje na temat zastosowań i produktów dla praktycznie każdego z silników samochodów osobowych oraz lekkich dostawczych poruszających się obecnie po drogach. Zawiera alfabetyczną listę zastosowań wg marek samochodów, wykaz rozmiarów i numerów katalogowych producenta, listę części zastąpionych lub wycofanych oraz zdjęcia produktów.

Firma Gates pomimo tego, że najbardziej znana jest jako specjalista od układów napędowych, jest również jednym z wiodących w Europie dostawców podzespołów do układów chłodzenia. Dzięki rozszerzeniu oferty o 64 termostaty, firma Gates ugruntowuje swoją pozycję głównego dostawcy termostatów o jakości wyposażenia oryginalnego. Zasada konsolidacji uszczelek i uszczelnień do kilku zastosowań w jednym opakowaniu oferuje możliwość obsługi wielu typów pojazdów za pomocą zaledwie kilku pozycji na magazynie  a to zapewnia znaczną oszczędność miejsca na półkach. Kolejnym ważnym uzupełnieniem jest 9 nowych zestawów termostatów. Zestawy obejmujące dwa termostaty i odpowiednie elementy uszczelniające dedykowane są do pojazdów posiadających dwa termostaty w układzie chłodzenia.

Poza różnymi rodzajami termostatów firma Gates oferuje także szeroki asortyment produktów układu chłodzenia: korki do chłodnic i zbiorników wyrównawczych, przewody kształtowane, elastyczne i proste oraz niezbędne łączniki. W katalogu ujęto 25 nowych przewodów kształtowanych i 5 nowych korków zbiorników wyrównawczych.

Wszystkie dane dotyczące zastosowań produktów Gates do układów chłodzenia można znaleźć w katalogu online na stronie www.gatesautocat.com. Katalog ten jest łatwy w użyciu i umożliwia wyszukanie odpowiednich części zamiennych, nie tylko do układów chłodzenia, lecz również pasków, zestawów i napinaczy. Katalog można przeglądać za pomocą urządzeń mobilnych, co zapewnia dostęp do danych w każdym miejscu i czasie.