Gates EuropeWorldwide
Europe/Africa

Europe/Africa: English (EU) français Russkij Deutsch Español Polski Italiano Türkçe Nederlands Ceština

July, 2013

Kontakt: Patricia Vauzelle
mediaeurope@gates.com

Kompleksowa oferta korków i adapterów LPG

Firma Gates, uznany dostawca części zamiennych i OE, rozszerza asortyment produktów o korki i adaptery do pojazdów zasilanych LPG. Gates oferuje teraz wszystko, co niezbędne dla zagwarantowania w pełni niezawodnego układu paliwowego.
 
Coraz więcej osób wybiera pojazdy zasilane LPG. Korzysta na tym środowisko, ponieważ emisja spalin w samochodach LPG jest niższa niż w przypadku aut z napędem benzynowym. Poza tym, eksploatacja samochodów z napędem na gaz jest bezpieczniejsza i tańsza. W Europie LPG sprzedawane jest przez sieć ponad 20 tysięcy stacji.
 
Zbiornik na gaz zamontowany w pojeździe, powinien być przystosowany do szczelnego przechowywania cieczy pod ciśnieniem. Korek zabezpiecza wlew przed przedostawaniem się brudu i wody. Konstrukcja plastikowych korków Gates sprawia, że zbiorniki „oddychają”. W przypadku uszkodzenia lub zagubienia oryginalnego korka, Gates oferuje odpowiednią część zamienną, także w wersji z zamkiem dla zabezpieczenia przed kradzieżą.
 
Systemy napełniania paliwa nie są uniwersalne. Tankowanie w różnych krajach wymaga, zatem używania różnych adapterów. Firma Gates oferuje wiele typów adapterów dostosowanych do rozwiązań stosowanych w poszczególnych krajach Europy. Konstrukcja mosiężna gwarantuje doskonałe funkcjonowanie w nieprzyjaznym środowisku paliwa.
 
Więcej informacji można znaleźć w ulotce reklamowej Gates E13/70534.