Gates EuropeWorldwide
Europe/Africa

Europe/Africa: English (EU) français Russkij Deutsch Español Polski Italiano Türkçe Nederlands Ceština
Części zamienne dla motoryzacji
Jakość firmy Gates
Nasze zaangażowanie w specjalizację, badania i kontrolę jakości są podstawami sukcesu firmy Gates. Firma nieustannie inwestuje w dziedzinie jakości oraz łoży na badania i rozwój dążąc do zaspokojenia obecnych i przyszłych potrzeb klientów.
 
Jakosc OE
Dla zapewnienia maksymalnej trwałości zaleca się stosowanie wyłącznie pasków, które są zamiennikami i odpowiadają specyfikacji OE. Paski rozrządu Gates są produkowane zgodnie z najbardziej restrykcyjnymi wymogami OE i odpowiadają specyfikacjom producentów samochodów z całego świata. Dostarczamy paski rozrządu do nowych silników głównym producentom z Europy, Ameryki, Azji i Ameryki Łacińskiej. Ta ogólnoświatowa grupa klientów korzysta z myśli inżynieryjnej i potencjału produkcyjnego koncernu Gates, jak również z jego wyjątkowego know-how w zakresie projektowania i materiałoznawstwa.
 
ISO i nagrody za jakosc
Wszystkie działania firmy Gates Power Transmission spełniają certyfikaty ISO 9001 i ISO 14001. Oprócz międzynarodowych rejestracji jakości ISO 9000 i TS 16949, firma Gates uzyskała również świadectwa jakości według specjalnych norm obowiązujących w przemyśle motoryzacyjnym.
 
Wsparcie
Firma Gates pomaga w sprzedaży oferowanych produktów zapewniając wsparcie techniczne i programy marketingowe. Ogólnoeuropejski zespół specjalistów wspiera inicjatywy szkoleniowe i koncepcje obsługi technicznej wspomagające rozwój produktów i sprzedaż. Jednym z celów jest wzrost świadomości korzyści wynikających z dokładnego przeglądu i naprawy systemów napędowych podczas każdej okresowej, zgodnej z harmonogramem, wymiany paska synchronizującego lub pomocniczego.
 
Preferowany dostawca
Firma Gates jest preferowanym dostawcą największych grup zakupowych działających w ramach motoryzacyjnego rynku części zamiennych:

- Preferowany dostawca w Temot
- Preferowany dostawca w ADI
- GAU, dodatkowo firma GAU przyznała firmie nagrodę "Najlepszego dostawcy"
- ATR IPAS (Międzynarodowy preferowany dostawca ATR)
 

 Zestaw PowerGrip® Plus


Rozszerzona linia zestawów PowerGrip® Plus with z pompą cieczy chłodzącej
 


Witamy! Zarejestruj się i pozwól, abyśmy Ci pomogli!

Firma Gates posiada katalogi w formacie PDF, programy i narzędzia do projektowania online i wiele więcej! Zarejestruj się teraz!!

Jeżeli zarejestrowałeś się już na stronie www.gates.com, twój login jest również ważny tutaj. Masz już konto? - Zaloguj się!


Aktualności

Odwiedź dział aktualności, aby przeczytać najnowsze doniesienia