Gates EuropeWorldwide
Europe/Africa

Europe/Africa: English (EU) français Russkij Deutsch Español Polski Italiano Türkçe Nederlands Ceština
Oryginalne wyposażenie (OE) - motoryzajcaGates jest dostawcą wszystkich ważnych producentów samochodów na świecie. Firam odgrywa czołową rolę w rozwoju metod projektowania i wytwarszania. Każdy produkt firmy Gates wyróżnia się wysoką żywotnością i niezawodnością.

 
Wsparcie techniczne
Od indywidualnych produktów po zintegrowane systemy, możliwości firmy Gates w zakresie projektowania, rozwoju, testowania i weryfikacji ukierunkowane są na rozwiązywanie problemów i spełnianie określonych wymagań.
 
Zasoby badawczo-rozwojowe do Twojej dyspozycji
Światowa sieć obiektów badawczo-rozwojowych z zaawansowanymi możliwościami badawczymi zakresie nowych materiałów i prototypów gwarantuje, że produkty firmy Gates spełnią wymagania stawiane przez OEM.
 
Innowacje
Długa lista innowacji firmy Gates jest wynikiem ścisłej współpracy z klientami.
 
Produkty

EMD
Systemy napedu paska pomocniczego
Systemy napedu paska synchronicznego
 
Pliki do pobrania i literatura
Korzystając z poniższych łączy, można pobrać wszystkie broszury dostępne w trybie on-line. Korzystając z zestawienia, można również sprawdzić całą literaturę w postaci drukowanej. Jeżeli chcą Państwo otrzymać literaturę drogą pocztową, prosimy złożyć zamówienie. Większość pozycji literaturowych dostępna jest w różnych wersjach językowych. Kliknij tutajaby znaleźć objaśnienie kodów dla poszczególnych języków (E1, E2,...).
Lista publikacji
Zamówienie publikacji
Tapety
 
Prosba o informacje
 


Witamy! Zarejestruj się i pozwól, abyśmy Ci pomogli!

Firma Gates posiada katalogi w formacie PDF, programy i narzędzia do projektowania online i wiele więcej! Zarejestruj się teraz!!

Jeżeli zarejestrowałeś się już na stronie www.gates.com, twój login jest również ważny tutaj. Masz już konto? - Zaloguj się!


Aktualności

Odwiedź dział aktualności, aby przeczytać najnowsze doniesienia