The world's most trusted name in belts, hose and hydraulics

Energia, Eksploracja i Wydobycie

Z morskiej platformy wiertniczej do elektrowni, Gates dostarcza produkty i usługi dla energetyki, wydobycia i surowcowe.

Opracowanie, produkcja i dostawa zasobów energetycznych niezbędnych do funkcjonowania przemysłu światowego to ciągły proces. Od stanowiska wiertniczego do zakładu produkcyjnego, firma Gates dostarcza produkty i usługi niezbędne do zachowania ciągłości produkcji, zapewniając wydajną, skuteczną i bezpieczną pracę urządzeń.

Gates oferuje produkty i usługi w następujących dziedzinach: Energia, Przemysł stoczniowy‚ Górnictwo, Wydobycie ropy naftowej i gazu, Rafinerie.

Produkty i usługi uzupełniające


Układy hydrauliki siłowej

Układy hydrauliki siłowej

Gates oferuje bezpieczne, niezawodne akcesoria hydrauliczne, wszystko w jednym miejscu. Duża oferta produktów przeznaczonych do układów hydrauliki siłowej obejmuje najwyższej jakości przewody hydrauliczne, złączki, akcesoria i wyposażenie przeznaczone do samodzielnego montażu przez producentów oryginalnego wyposażenia oraz części zamiennych dla indywidualnych odbiorców. Dzięki kompleksowemu projektowaniu nasze produkty spełniają wymogi polityki Gates Integrated System Approach, co stanowi gwarancję fabrycznej jakości i pełną zgodność ze wszystkimi obowiązującymi standardami międzynarodowymi. Gates dostarcza produkt odpowiedni do każdego zastosowania.

Paski

Paski

Paski klinowe? Mikro paski klinowe? Paski synchroniczne? W każdym przypadku nasz Klient korzysta z największego doświadczenia technologicznego, doskonałej obsługi i wiedzy ekspertów.

Inżynieria i usługi

Inżynieria i usługi

Dział inżynierii i usług firmy Gates jest specjalistycznym działem europejskim działającym w ramach Gates Corporation, którego celem jest dostarczanie rozwiązań i usług związanych z układami hydrauliki siłowej i przenoszenia mocy. Dział obsługuje przede wszystkich sektor wydobycia ropy naftowej i gazu, przemysł stoczniowy oraz sektory energii odnawialnej i górnictwa.

Dział dostarcza szeroką paletę usług związanych z zarządzaniem aktywami, mierzeniem, projektowaniem, inżynierią, produkcją, testowaniem, montażem, składowaniem, monitorowaniem oraz obsługą, stale wzbogacając listę klientów korzystających z układów hydrauliki siłowej i układów przenoszenia mocy.