Gates EuropeWorldwide
Europe/Africa

Europe/Africa: English (EU) français Russkij Deutsch Español Polski Italiano Türkçe Nederlands Ceština
Łączniki MegaCrimp®
 

               Łączniki MegaCrimp®

MegaCrimp

Konkurencyjne łączniki to skazywanie się na kompromis

Łączniki MegaCrimp® ustalają nowy standard dla łączników hydraulicznych. Unikatowa wkładka "C" umożliwia koncentryczne zaciskanie bez przesączania, zapewniając zachowywanie czystości urządzeń i środowiska naturalnego. Te uniwersalne łączniki umożliwiają zaciskanie szerokiej gamy węży średniociśnieniowych, upraszczając strukturę zapasów. Ze względu na szybkość i łatwość łączenia są idealne do instalacji w terenie.


Tajemnica tkwi we wnętrzu
Za światowej klasy działanie łączników MegaCrimp® odpowiada to, co znajduje się w ich wnętrzu. Opatentowana wkładka łączników MegaCrimp ® może być stosowana w wężach o różnej budowie i grubości ścianek. Dodatkowo, wkładka "C" łączników gwarantuje równomierne rozłożenie sił ściskających, co zapewnia szczelność obwodową. Unikatowa wkładka "C" upraszcza też strukturę zapasów. Jeden rozmiar łącznika MegaCrimp® może być stosowany z wężami o wielu różnych średnicach zewnętrznych, z jedną lub dwoma spiralami z drutu. Jest jeszcze dodatkowa korzyść: łączniki MegaCrimp® są całkowicie zgodne z normami DIN.


Wkładka "C" jest zawsze okrągła
Podczas zaciskania tylko zewnętrzna powłoka łącznika MegaCrimp® zmienia kształt pod działaniem przyrządu do zaciskania. Wkładka "C" pozostaje wewnątrz okrągła - jak przekrój węża, eliminując tym samym "efekt wieloboku". Jednoczęściowe łączniki konkurencji powodują zniekształcenie korpusu węża, co może być przyczyną powstawania nieszczelności.


Zaciskanie i optymalna siła wkładaniaŁącznik MegaCrimp® charakteryzuje się optymalną siłą wkładania. Nie jest zbyt ciasny, ani zbyt luźny; przy jego wkładaniu daje się "wyczuć dno". Po włożeniu łącznik MegaCrimp® nie wysuwa się. Nie wypadnie. A udoskonalona budowa profilu zaczepu łącznika MegaCrimp ® "chwyta drut" zapewniając doskonałe trzymanie.


Główne zalety
• Odporny zacisk "chwytający drut"
• Elastyczny
• Niskoprofilowy
• Wciskany całkowicie
• Zaciskany na całej długości
• Wspierający łatwe utrzymywanie zapasów i redukcję liczby pozycji w magazynie
• Wyposażony w powłokę TuffCoat™ zapewniającą wyższą o 400% odporność na korozję.
• Całkowicie zgodny z normą DIN

 


 
Product Literature Toolbar
  Print Format
  Email a Friend