Gates EuropeWorldwide
Europe/Africa

Europe/Africa: English (EU) français Russkij Deutsch Español Polski Italiano Türkçe Nederlands Ceština
Doskonałe wsparcie technicznie i serwisowe
 

Brushed_Steel_Assembly

 Firma oddana jakości

W firmie Gates projektujemy i produkujemy nasze wyroby spełniając najwyższe standardy jakości. Rozmawiamy z naszymi klientami o ich bieżących i przyszłych potrzebach.  Ciągle poszukujemy sposobów uczynienia naszych produktów lepszymi i łatwiejszymi w obsłudze.  To zaangażowanie w jakość i zadowolenie klienta zrodziło wiele rewolucyjnych wyrobów obejmujących MegaSys®- linię węży ciśnieniowych o wysokiej elastyczności, łatwe w użytkowaniu łączniki MegaCrimp® wygodne nieskórowane łączniki GlobalSpiral™ i odporną na korozję powłokę łączników TuffCoat™ 

Produkcja światowej klasy

Procesy produkcyjne firmy Gates spełniają najwyższe światowe standardy jakości, w tym surowe normy ISO i QS-9000.

Projektowane razem w celu zapewnienia doskonałego dopasowania.

Węże, przewody i łączniki firmy Gates opracowywane są razem; projekt każdego wyrobu uwzględnia pozostałe. Dlatego właśnie możliwe jest zamontowanie łącznika na wężu bez użycia narzędzi. Jest to osiągalne dzięki temu, że firma Gates jest mistrzem w łączeniu węży.

Surowe testy dla zapewnienia niezawodności

Firma Gates posiada jedno z największych laboratoriów badawczych w swoim segmencie rynkowym. Poddajemy w nim nasze węże i łączniki testom znacznie surowszym niż wymagane przez normy ISO/EN.  Rezultat?  Produkty, na których można polegać, charakteryzujące się niezawodnością, której inni nie mogą dorównać.  Każda kombinacja węża i łącznika firmy Gates jest opracowana i wyprodukowana zgodnie z wymaganiami zapewniającymi optymalną kompatybilność złącz i weryfikowana w trakcie testów, najsurowszych w tej gałęzi przemysłu. Dostarczamy zespoły o gwarantowanych parametrach a nie kawałki węża lub poszczególne łączniki.


 
Product Literature Toolbar
  Print Format
  Email a Friend