Gates Europecelosvětově
Evropa/Afrika

Europe/Africa: English (EU) français Russkij Deutsch Español Polski Italiano Türkçe Nederlands Ceština

For Immediate Release September 4, 2013

Contact: Patricia Vauzelle

mediaeurope@gates.com

Ekologická šroubení Gates EMB

MSV Brno 2013 – Pavilon V, stánek číslo 105


Gates EMB (Eifeler Maschinenbau GmbH), firma skupiny Gates v Evropě, je jedním z největších evropských výrobců šroubení s řezným prstýnkem podle DIN 2353/ 8434-1 z oceli a ušlechtilé nerezové oceli 1.4571.

Společnost Gates EMB nabízí různé spojovací systémy pro hydraulické trubky. Produktová paleta zahrnuje osvědčený řezný prstýnek se dvěma řeznými hranami (DS) a řezný prstýnek s měkkým těsněním (DSW). Milionkrát osvědčený řezný prstýnek DS společnosti Gates EMB lze objednat v provedení z oceli a z ušlechtilé oceli. Zvláštní konstrukce prstýnku DS vede vedle zvýšené stability také k odlehčení závitové matice, zatímco zmenšení průřezu optimalizuje radiální tuhost a zajišťuje bezpečné upnutí trubky. Pro zákazníky, kteří potřebují řešení s řezným kroužkem s měkkým těsněním, nabízí společnost Gates EMB prstýnek DSW.

Produkty společnosti Gates EMB zajišťují 100% těsnost bez úkapů, úsporu nákladů a krátké prostoje. Šroubení vyhovují všem průmyslovým požadavkům a s mnohonásobnou jistotou překračují požadavky norem ISO na pevnost v tlaku při provozním tlaku 800 bar.

Při splnění směrnice EU 2000/53/ES nabízí společnost Gates EMB pro svá trubková šroubení povrchovou ochranu bez obsahu šestimocného chrómu: NanoProtect™. Tento systém umožňuje uživatelům v oblasti strojírenství a mobilní hydrauliky používání povrchové technologie, která je šetrná pro životní prostředí a současně snižuje náklady na recyklaci. Inovativní povrchová ochrana stříbřitě šedého vzhledu je výsledkem intenzivního výzkumu a vývoje v oblasti galvanizační techniky a rozsáhlých laboratorních a praktických testů. Optimalizované pasivační metody vedou k výrazně lepší antikorozní ochraně, než mohou nabídnou běžné pasivace s obsahem šestimocného chromu se žlutým povrchem.

Pro zvláštní aplikace nebo na speciální přání zákazníků jsou šroubení společnosti Gates EMB dodávána také se známým zinko-niklovým povrchem. Díky tomu může společnost Gates EMB reagovat na všechny požadavky, které má zákazník na povrchovou úpravu.

Odborníci tak mají k dispozici osvědčený program vysoce kvalitních šroubení s optimálním poměrem ceny a výkonu, který nevyžaduje žádné změny v technice montáže.