Gates Europecelosvětově
Evropa/Afrika

Europe/Africa: English (EU) français Russkij Deutsch Español Polski Italiano Türkçe Nederlands Ceština

For Immediate Release March 18, 2013

Contact: Patricia Vauzelle

mediaeurope@gates.com

Webový katalog společnosti Gates je nyní také dostupný z vašich mobilních zařízení

On-line verze katalogu aplikací společnosti Gates, kterou naleznete na webu www.gatesautocat.com, je nyní dostupná z vašeho smartphonu či tabletu. Mobilní verze katalogu vám umožní vyhledávat aktuální údaje o použití kdekoli a kdykoli.
 
Rozsáhlý online katalog přináší podrobné informace o produktech a jejich použití pro všechny modely vozidel.  Pro každý model vozidla naleznete dostupné výrobky systémů pohonu, systémů pro těžká vozidla a chladicích systémů od společnosti Gates.  Na nové mobilní stránce naleznete abecední seznam dostupných výrobků, různé přehledy rozměrů a zřetelné obrázky výrobků. 
 
Specializovaný tým společnosti Gates pro praktický výzkum důkladně sleduje trh, aby byl sortiment stále aktuální.  Ať už má mechanik před sebou jakékoliv vozidlo, vždy má jistotu, že v sortimentu společnosti Gates nalezne kvalitní produkt odpovídající originálu.
 
Abychom mechanikům ještě více usnadnili práci, mohou nyní k mobilnímu webovému katalogu přistupovat prostřednictvím QR kódů (Quick Response) zobrazených na balení od společnosti Gates.  Po naskenování kódu je mechanik ihned přesměrován k příslušným informacím o konkrétním výrobku, se kterým pracuje.  Webový katalog nabízí kromě konkrétních informací o výrobku také veškeré související technické zpravodaje, informace o vedení řemenů, obrázky výrobků a vhodné soupravy.  
 
Funkční design online katalogu umožňuje návštěvníkům rychlý přístup ke všem podstatným informacím o výrobcích společnosti Gates, které jsou pro konkrétní typ vozidla k dispozici.  Webová stránka byla nejen upravena, ale společnost Gates ji navíc klientům nabízí i v patnáctí jazykových verzích.
 
Neváhejte a navštivte webovou stránku www.gatesautocat.com na vašem mobilním telefonu!