Gates Europecelosvětově
Evropa/Afrika

Europe/Africa: English (EU) français Russkij Deutsch Español Polski Italiano Türkçe Nederlands Ceština
O nás
O společnosti Gates

 
Gates - celosvetový dodavatel
 
Gates v Evrope
 
Historie spolecnosti Gates
 
Trhy, na kterých pusobíme
 
Hodnocení kvality
Specializace, výzkum a kontrola kvality je základem úspěchu společnosti Gates. Společnost Gates trvale investuje do kvality, výzkumu a vývoje, aby splnila stávající i budoucí požadavky zákazníků.

Veškeré operace Gates Power Transmission jsou akreditovány dle ISO 9001 a ISO 14001. Kromě mezinárodní registrace kvality ISO 9000 a QS-9000 společnost Gates také získala certifikaci pro specifické normy platné v automobilovém průmyslu, jako jsou VDA 6, EAQF a TS16949. Dále si závody společnosti Gates po celém světě získaly statut „Preferovaný dodavatel“ a získaly řadu ocenění kvality od svých klíčových zákazníků.

Jako celosvětový dodavatel řemenů a hadic si společnost Gates uvědomuje své povinnosti vůči místnímu i celosvětovému životnímu prostředí, ve kterém realizuje své obchodní aktivity. Cílem společnosti Gates je naplňovat příslušnou místní, národní a mezinárodní legislativu a zásady práce a vyvarovat se nepříznivému dopadu svých výrobků a služeb na životní prostředí. Díky této ohleduplnosti k životnímu prostředí již několik závodů společnosti Gates získalo certifikaci ISO 14001; další ji získají v blízké budoucnosti.

Tyto významné registrace umožňují společnosti Gates poskytovat lepší služby zákazníkům a zajistit systémovou konzistenci napříč celou společností.

Stručně řečeno, jsou důkazem celkového závazku společnosti k zajištění kvality.

 
 
Product Tips & Technical Information
 
Gates v Evropě
 

Vítejte! Zaregistrujte se, abychom vám mohli pomoci.

Gates má PDF katalogy, nástroje pro online návrhy, specifikace a další materiály! Zaregistrujte se nyní! !

Pokud jste se již na www.gates.com zaregistrovali, vaše přihlašovací údaje do Gates platí také zde. Jste již zaregistrováni? - Přihlaste se


Novinky

Navštivte sekci novinek a přečtěte si všechny nejnovější zprávy