The world's most trusted name in belts, hose and hydraulics

Energie, průzkum a těžba

Z pobřežní vrtné soupravy do elektrárny, Gates poskytuje produkty a služby pro energetiku, průzkum a těžba průmyslových odvětví.

Hledání, výroba a poskytování různých zdrojů energie, které svět potřebuje, je nepřetržitá činnost. Od těžebních souprav po elektrárny poskytuje společnost Gates produkty a služby, které energetický průmysl potřebuje, aby přístroje fungovaly produktivně, efektivně a bezpečně.

Společnost Gates je aktivní na následujících trzích: Energie, Lodní průmysl, Těžba, Ropa a plyn, Rafinerie ropy.

Související produkty a služby


Hydraulická řešení

Hydraulická řešení

Společnost Gates je vaším komplexním dodavatelem bezpečné hydrauliky s dlouhou životností. Širokou nabídku produktů Fluid Power tvoří vysoce výkonné hydraulické hadice, koncovky, příslušenství a montážní vybavení jak pro prvovýrobu tak i zákazníky prodávající náhradní díly. Naše výrobky jsou navrženy společně, aby vám poskytovaly integrovaný systémový přístup společnosti Gates, který zaručuje výběr správného produktu pro každou aplikaci a montáž celků v tovární kvalitě, jejichž výkon dalece přesahuje všechny mezinárodní standardy.

Řemenová řešení

Řemenová řešení

Žádejte řemeny klínové , Micro-V a synchronní od společnosti Gates a zároveň získáte nejlepší technickou údržbu, zákaznický servis a prodejní odborníky v celém odvětví.

Engineering a služby pro ropný průmysl

Engineering a služby pro ropný průmysl

Gates Engineering & Services je specializovaná divize společnosti Gates Corporation zaměřená na zajišťování engineeringu pro přenos energie a kapalných zdrojů a poskytování souvisejících služeb při těžbě ropy a plynu.

Tyto služby zahrnují programy údržby, odbornou technickou podporu, školicí programy, návrh a instalaci kritických sestav hadic u zákazníků, monitoring, certifikaci a preventivní výměnu hadic, audit hadic na vrtech apod.