Gates Europecelosvětově
Evropa/Afrika

Europe/Africa: English (EU) français Russkij Deutsch Español Polski Italiano Türkçe Nederlands Ceština
ISO a ocenění kvality
Veškeré operace Gates Power Transmission jsou akreditovány certifikátem ISO 9001 a ISO 14001.  
Kromě mezinárodních certifikátů kvality ISO 9000 a TS 16949 získala společnost    
Gates také certifikaci pro specifické standardy platné pro automobilový průmysl.
 
Veškeré operace Gates Power Transmission jsou akreditovány certifikátem ISO 9001 a ISO 14001. Kromě mezinárodních certifikátů kvality ISO 9000 a TS 16949 získala společnost Gates také certifikaci pro specifické standardy platné v automobilovém průmyslu, jako jsou VDA 6, EAQF a TS16949. Od svých klíčových zákazníků dále závody společnosti Gates po celém světě získaly statut „Preferovaný dodavatel“ a řadu ocenění kvality. 
        
Jakožto celosvětový dodavatel řemenů a hadic si společnost Gates uvědomuje svůj závazek vůči místnímu i celosvětovému životnímu prostředí, ve kterém realizuje své obchodní aktivity. Cílem společnosti Gates je naplňovat příslušnou místní, národní a mezinárodní právní úpravu a zásady dobré praxe a vyvarovat se nepříznivého dopadu svých výrobků a služeb na životní prostředí. Díky této ohleduplnosti k životnímu prostředí již několik závodů společnosti Gates získalo certifikaci ISO 14001; další ji získají v blízké budoucnosti.
        
Tyto významné certifikace umožňují společnosti Gates poskytovat lepší služby zákazníkům a zajistit systémovou konzistenci napříč celou společností.
        
Stručně řečeno, jsou důkazem celkového závazku kvality společnosti Gates.
 

 

 


 
Product Literature Toolbar
  vytisknout soubor
  odeslat príteli e-mailem