Gates Europecelosvětově
Evropa/Afrika

Europe/Africa: English (EU) français Russkij Deutsch Español Polski Italiano Türkçe Nederlands Ceština
               
Design Flex© Pro™
 

Nový Design Flex® Pro™ je ke stažení!

Stáhnete jej klepnutím sem.

K dispozici také verze Design Flex® Pro™ WEB!!

 
TECHNICKÁ SLUŽBA
Mezinárodní   telefonní čísla
Španělsko      +34 93 877 7032
Francie     +33 1 34 47 41 33
Německo   +49 241 5108 288 or 240
Polsko   +48 60 83 54 854
Rusko   +7 495 933 83 78
UK +44 1387 24 20 49

Software pro konstrukci průmyslových pohonů Design Flex®
nyní ke stažení na webu
Design Flex® je program pro výpočty pohonů určený pro operační systém Windows. Umožňuje konstrukci řemenových systémů s vyšší účinností a vyšším výkonem za kratší dobu. Tento výkonný software si nyní můžete stáhnout zdarma přes internetu.
Design Flex® : nová verze ke stažení!
Nyní obsahuje: Aktualizované hodnoty jmenovitého výkonu pro PowerGrip® GT3, Poly Chain® GT Carbon™ a Quad-Power III. Odstraněny problémy s Windows XP SP 2.
Rychlý a jednoduchý
Program Design Flex® nabízí postup výpočtu po jednotlivých krocích jak pro klínové, tak synchronizační řemeny založené na kritériích a omezeních zadaných uživatelem. Prostřednictvím přehledného menu se provede výpočet dvou řemenic a vytvoří se několik konstrukčních návrhů pohonu.
 
Program Design Flex® vám umožní výsledky uložit, takže si můžete snadno vytvořit elektronickou knihovnu nebo okamžitě svůj návrh odeslat po e-mailu, a nemusíte jej tak tisknout nebo faxovat.
Kritéria návrhu zahrnují:
     · Provozní životnost
     · Počáteční náklady na pohon
     · Počet řemenů - velikost pohonu
     · Potřebné součásti a další
Pro koho je určen?
Protože je program Design Flex® profesionální konstrukční nástroj, je určen pro konstruktéry nebo pracovníky, kteří se dobře orientují v problematice konstrukce pohonů.
Stáhněte si nyní!
Program nabízí detailní postup výpočtu jak pro klínové tak pro synchronizační řemeny založené na kritériích a omezeních zadaných uživatelem. Program Design Flex® běží na systému Windows 95, 98, 2000, NT, Millenium, vyžaduje procesor Pentium 133 nebo vyšší a rozlišení obrazovky 800x600 nebo vyšší. Pro přijatelnou rychlost výpočtu se doporučuje alespoň 32 MB RAM.
Stáhněte si kopii programu Design Flex® zdarma klepnutím sem a ihned přejdete na přihlašovací stránku. Po dokončení registrace na Gates.com/europe vás e-mailem pošleme instrukce ke stažení programu.
 

Požadavky programu Design Flex® na systém
Design Flex Pro je možné spustit na většině verzí Windows Vista. Verze Vista Home může vyžadovat doplňkový software od Microsoftu. Verze Windows XP 64-bit a Vista 64-bit je třeba nastavit na spouštění programu Design Flex Pro v 32-bitovém okně, může také vyžadovat doplňkový software od Microsoftu. V případě problémů pošlete e-mail na PTPASupport@gates.com.
Microsoft Windows 2000 SP3, jakýkoli Microsoft Windows XP, nebo jakýkoli Microsoft Windows Vista
Systém může požadovat, aby měl uživatel při instalaci administrátorská oprávnění.
Design Flex Pro lze spustit v systému XP a Vista s 512MB RAM, ale nahrávání a operace budou velmi pomalé. Doporučuje se 1 GB RAM.

 
Product Literature Toolbar
  vytisknout soubor
  odeslat príteli e-mailem